ÖZYUVA HALI MOBİLYA
ZÜCACİYE EV TEKSTİLİ
ÖZYUVA

Ankara’da 2004 yılında kurulmuş olan mağazamız bugün 2 şubesiyle siz müşterilerimizin hizmetindedir. “En yeni ve kaliteli ürünleri müşterilerine en güzel şekilde ulaştırmak" ilkesiyle yola çıkan Özyuva Alışveriş Merkezi bulunduğu bölge de yıllar geçtikçe kendini geliştirmiş siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Disiplinli çalışma, doğru müşteri analizi, müşteri / ihtiyaç / çözüm odaklı yaklaşım, karşılıklı iletişim ve doğruluğun önemine inanan firmamız, sektörde yer aldığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Başlıca markalarımız olan Emsan, Taç, Arzum, Tefal, Philips, Kristal, Paşabahçe, Empera Halı, Enti Halı, Apex Halı gibi markalarla sektörde öncü olmayı kendimize hedef edindik.

İş Anlayışımız;

*Özyuva’nın ilk kuralı, Çalışanlarına, İş Ortaklarına, Müşterilerine karşı dürüst olmaktır. Bu aynı zamanda Özyuva’yı farklı yapan en önemli prensibidir.

*Özyuva, İnsani Değerlerin, ticaretten daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.

*Özyuva, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.

*Özyuva, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.

*Özyuva, her türlü ürünü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.